چند دقیقه وقت خود را به ما بسپارید : فروشگاه ماه تیر

پیشرفت روز افزون اینترنت و روش‌ های خرید با کلی تغییرات همراه شده است ، سهولت و آسانی موجود در سفارش های اینترنتی باعث شده به طور روزانه تعداد بیشتری از مردم را به این تجربه  و ایجاد تغییر در نگرش خرید های خود انجام دهند .

بیشتر افراد اکنون روش خرید خود را با شرایط محیط زندگی خود همخوانی می دهند . سفارش کالای اینترنتی نیازهای افراد  رشد و هماهنگی پیدا می کند . همه افراد برای استفاده بیشتر از زمان خود به این نوع سفارش گرایش پیدا کرده اند . کوتاه شدن زمان ثبت سفارش ، خرید و از انجام سفرهای درون شهری که باعث بسیاری از آلودگی ها و اتلاف وقت شده است ، جلوگیری کرده است .

کم تر کسی برای خریدن نیاز های روزمره خود ، بدون بررسی و تحقیق اقدام به خرید می‏‌کند . افراد زود تر و قبل از خرید کردن نوع و حالت را انتخاب می کنند و  اطلاعات موجود آن را بررسی می کنند و انتخاب نهایی را انجام می دهند . افراد در دنیای امروزه خواهان حق انتخاب بیشتری هستند و دوست دارند که دقیق‏‌تر و با دلایل منطقی بیشتری کالای خود را خرید کنند . به همین دلیل است که هر روزه تعداد کاربران استفاده‏ کننده از سرویس‌های اینترنتی و فروشگاه های اینترنتی افزایش پیدا می کند .